Pirkkalan jalkapallopuulaaki
Kirjaudu
×

EtusivuTurnauksetSäännötJoukkueetTilastotKuvia
Pirkkalan puulaaki  »  Turnaukset  »  2016
<
>
Keskuskenttä
la 8. ja su 9. lokakuuta
Alkusarjan peleihin ▾
Turnauksen joukkueet
Mestari: Suomisääret
Mestari 2016 - Suomisääret
Klikkaamalla suurempi kuva
×
Mestari 2016 - Suomisääret
Pirkkalan puulaakin mestari vuonna 2016: Suomisääret
4 parasta joukkuetta
4.
SuomisääretFC VähäjärviLas RocasVihreä Tähti
4 parasta joukkuetta
Pudotuspelit
Keskuskenttä
sunnuntai 9. lokakuuta
Vaihda kaavionäkymään
TuomariPvmAika Ottelu Tulos Pelipaikka Vaihe
Nuolialan Pallosu13:30Vihreä TähtiFish United4 – 2Suupan puolipuolivälierä 1
Uz Coisasu13:30Las RocasLiikennevalo8 – 2lukion puolipuolivälierä 2
Fish Unitedsu14:30SuomisääretUz Coisa5 – 1Suupan puolipuolivälierä 3
Liikennevalosu14:30Nuolialan PalloFC Vähäjärvi2 – 6lukion puolipuolivälierä 4
su15:40Vihreä TähtiSuomisääret0 – 2Suupan puolivälierä 1
su15:40Las RocasFC Vähäjärvi0 – 1 ja.lukion puolivälierä 2
Timo Sipolasu16:40Vihreä TähtiLas Rocas3 – 4Suupan puolipronssi
Timo Sipolasu17:40SuomisääretFC Vähäjärvi7 – 1Suupan puolifinaali
Sarjataulukot
Sarjataulukot

Klikkaamalla i-merkkiä näet lohkon tasapisteissä olevien joukkueiden vertailun
A-lohko 
i
Joukkue O V T H M-E Pst.
Vihreä Tähti 3 2 1 0 18 – 3 7
Liikennevalo 3 2 1 0 16 – 3 7
Rakennus Henria 3 1 0 2 5 – 19 3
FC ViHa 3 0 0 3 3 – 17 0
B-lohko 
i
Joukkue O V T H M-E Pst.
Las Rocas 3 2 1 0 20 – 4 7
Fish United 3 2 1 0 14 – 3 7
Pingut 3 1 0 2 8 – 20 3
AC Locomotora 3 0 0 3 4 – 19 0
C-lohko
Joukkue O V T H M-E Pst.
Suomisääret 3 3 0 0 15 – 3 9
Nuolialan Pallo 3 2 0 1 9 – 6 6
FC TVJ 3 1 0 2 4 – 10 3
FC Die Kühe 3 0 0 3 1 – 10 0
D-lohko 
i
Joukkue O V T H M-E Pst.
FC Vähäjärvi 2 1 1 0 11 – 0 4
Uz Coisa 2 1 1 0 7 – 0 4
FC Myyrä 2 0 0 2 0 – 18 0
×
Tasapisteissä olevat joukkueet
Lohko A:n tasapisteissä olevien joukkueiden vertailu
Keskinäiset Kaikki
Joukkue Pst. M-E TM Pst. M-E TM
Vihreä Tähti 1 0 2 7 +15 18
Liikennevalo 1 0 2 7 +13 16

Ensin katsotaan keskinäisten otteluiden a. pisteet, b. maaliero, c. tehdyt maalit. Jos nämä ovat tasan, sitten kaikkien pelien a. maaliero, b. tehdyt maalit.

Jos joukkueet ovat tämän kaiken jälkeen tasan, on niiden järjestys arvottu.

×
Tasapisteissä olevat joukkueet
Lohko B:n tasapisteissä olevien joukkueiden vertailu
Keskinäiset Kaikki
Joukkue Pst. M-E TM Pst. M-E TM
Las Rocas 1 0 0 7 +16 20
Fish United 1 0 0 7 +11 14

Ensin katsotaan keskinäisten otteluiden a. pisteet, b. maaliero, c. tehdyt maalit. Jos nämä ovat tasan, sitten kaikkien pelien a. maaliero, b. tehdyt maalit.

Jos joukkueet ovat tämän kaiken jälkeen tasan, on niiden järjestys arvottu.

×
Tasapisteissä olevat joukkueet
Lohko D:n tasapisteissä olevien joukkueiden vertailu
Keskinäiset Kaikki
Joukkue Pst. M-E TM Pst. M-E TM
FC Vähäjärvi 1 0 0 4 +11 11
Uz Coisa 1 0 0 4 +7 7

Ensin katsotaan keskinäisten otteluiden a. pisteet, b. maaliero, c. tehdyt maalit. Jos nämä ovat tasan, sitten kaikkien pelien a. maaliero, b. tehdyt maalit.

Jos joukkueet ovat tämän kaiken jälkeen tasan, on niiden järjestys arvottu.

Alkusarja
Keskuskenttä
lauantai 8. lokakuuta
LohkoTuomariPvmAika Ottelu Tulos Pelipaikka
A Suomisääretla10:20 – 11:00Rakennus HenriaFC ViHa 5 – 1 lukion puoli
B Fish Unitedla10:20 – 11:00PingutAC Locomotora 4 – 1 Suupan puoli
B Rakennus Henriala11:10 – 11:50PingutFish United 2 – 6 lukion puoli
C Las Rocasla11:10 – 11:50Nuolialan PalloSuomisääret 2 – 5 Suupan puoli
B FC ViHala12:00 – 12:40Las RocasAC Locomotora 7 – 2 lukion puoli
A FC TVJla12:00 – 12:40FC ViHaVihreä Tähti 1 – 8 Suupan puoli
D Nuolialan Pallola12:50 – 13:30FC MyyräUz Coisa 0 – 7 lukion puoli
A Pingutla12:50 – 13:30Rakennus HenriaVihreä Tähti 0 – 8 Suupan puoli
B Vihreä Tähtila13:40 – 14:20PingutLas Rocas 2 – 13 lukion puoli
B Liikennevalola13:40 – 14:20Fish UnitedAC Locomotora 8 – 1 Suupan puoli
D FC TVJla14:30 – 15:10FC MyyräFC Vähäjärvi 0 – 11 lukion puoli
A FC Die Kühela14:30 – 15:10FC ViHaLiikennevalo 1 – 4 Suupan puoli
C FC Myyräla15:20 – 15:20Nuolialan PalloFC TVJ 4 – 1 lukion puoli
A Uz Coisala15:20 – 16:00Rakennus HenriaLiikennevalo 0 – 10 Suupan puoli
D FC ViHala16:10 – 16:50Uz CoisaFC Vähäjärvi 0 – 0 lukion puoli
C Fish Unitedla16:10 – 16:50SuomisääretFC Die Kühe 5 – 0 Suupan puoli
A Suomisääretla17:00 – 17:40Vihreä TähtiLiikennevalo 2 – 2 lukion puoli
B FC Vähäjärvila17:00 – 17:40Fish UnitedLas Rocas 0 – 0 Suupan puoli
C Rakennus Henriala17:50 – 18:30SuomisääretFC TVJ 5 – 1 lukion puoli
C Las Rocasla17:50 – 18:30Nuolialan PalloFC Die Kühe 3 – 0 Suupan puoli
C AC Locomotorala18:30 – 19:10FC TVJFC Die Kühe 2 – 1 Suupan puoli




Sivuston tekninen toteutus ja ulkoasu

© 2016 - 2020   Petri Kähkönen, FC Vähäjärvi
^
Tekninen toteutus
ja ulkoasu
© 2016 - 2020
Petri Kähkönen