Pirkkalan jalkapallopuulaaki


Kirjaudu
×

EtusivuTurnauksetSäännötJoukkueetTilastotKuvia
Pirkkalan puulaaki  »  Turnaukset  »  2011
<
>
Killon kenttä
10.-11. ja 18. syyskuuta
Alkusarjan peleihin ▾
Turnauksen joukkueet
Mestari: Sähkökone
Mestari 2011 - Sähkökone
×
Mestari 2011 - Sähkökone
Pirkkalan puulaakin mestari vuonna 2011: Sähkökone
Pirkkalaisen turnausraportti
Turnausraporttia ei ole saatavilla
4 parasta joukkuetta
Pudotuspelit
Killon kenttä
sunnuntai 18. syyskuuta
Vaihda kaavionäkymään
TuomariPvmAika Ottelu Tulos Pelipaikka Vaihe
KN Allstarssu15:00SähkökoneKeskikehon rakentajat1 – 0Killovälierä 1
Keskikehon rakentajatsu15:50KN AllstarsVihreä Tähti1 – 0Killovälierä 2
su16:40Keskikehon rakentajatVihreä Tähti1 – 0Killopronssi
su17:30SähkökoneKN Allstars1 – 0Killofinaali
4 parasta joukkuetta
    Sähkökone
    KN Allstars
    Keskikehon rakentajat
4.   Vihreä Tähti
Sarjataulukot
i
Painamalla yllä i-merkkiä näet joukkueet, jotka menivät jatkoon alkulohkoista

Painamalla lohkonimen vieressä olevaa i-merkkiä näet tasapisteissä olevien joukkueiden vertailun
A-lohko 
i
Joukkue O V T H M-E Pst.
Sähkökone 3 3 0 0 21 – 6 9
Vihreä Tähti 3 1 0 2 4 – 8 3
FC Vähäjärvi 3 1 0 2 4 – 11 3
Salama 3 1 0 2 3 – 7 3
B-lohko 
i
Joukkue O V T H M-E Pst.
KN Allstars 3 2 1 0 11 – 7 7
Keskikehon rakentajat 3 1 1 1 11 – 8 4
Liikennevalo 3 1 0 2 15 – 12 3
HC Lampaat 3 1 0 2 5 – 15 3
×
Tasapisteissä olevat joukkueet
Lohko A:n tasapisteissä olevien joukkueiden vertailu
Keskinäiset Kaikki
Joukkue Pst. M-E TM Pst. M-E TM
Vihreä Tähti 3 0 2 3 -4 4
FC Vähäjärvi 3 0 2 3 -7 4
Salama 3 0 1 3 -4 3

Ensin katsotaan keskinäisten otteluiden a. pisteet, b. maaliero, c. tehdyt maalit. Jos nämä ovat tasan, sitten kaikkien pelien a. maaliero, b. tehdyt maalit.

Jos joukkueet ovat tämän kaiken jälkeen tasan, on niiden järjestys arvottu.

×
Tasapisteissä olevat joukkueet
Lohko B:n tasapisteissä olevien joukkueiden vertailu
Keskinäiset Kaikki
Joukkue Pst. M-E TM Pst. M-E TM
Liikennevalo 3 +9 11 3 +3 15
HC Lampaat 0 -9 2 3 -10 5

Ensin katsotaan keskinäisten otteluiden a. pisteet, b. maaliero, c. tehdyt maalit. Jos nämä ovat tasan, sitten kaikkien pelien a. maaliero, b. tehdyt maalit.

Jos joukkueet ovat tämän kaiken jälkeen tasan, on niiden järjestys arvottu.

×
Jatkoonmenijät alkulohkoista

Sähkökone
(A1)
vsKeskikehon rakentajat
(B2)
KN Allstars
(B1)
vsVihreä Tähti
(A2)

Alkusarja
Killon kenttä
la 10. ja su 11. syyskuuta
LohkoTuomariPvmAika Ottelu Tulos Pelipaikka
B Salamala14:30 – 15:10KN AllstarsKeskikehon rakentajat 4 – 4 etupuoli
A HC Lampaatla15:20 – 16:00Vihreä TähtiFC Vähäjärvi 1 – 2 koppien puoli
A Keskikehon rakentajatla15:20 – 16:00SähkökoneSalama 6 – 2 etupuoli
B Sähkökonela16:10 – 16:50HC LampaatKeskikehon rakentajat 2 – 1 koppien puoli
B Vihreä Tähtisu13:40 – 14:20LiikennevaloKN Allstars 2 – 4 etupuoli
A Liikennevalosu14:30 – 15:10SähkökoneVihreä Tähti 6 – 2 koppien puoli
A KN Allstarssu14:30 – 15:10SalamaFC Vähäjärvi 1 – 0 etupuoli
B FC Vähäjärvisu15:20 – 16:00LiikennevaloKeskikehon rakentajat 2 – 6 koppien puoli
B Sähkökonesu15:20 – 16:00HC LampaatKN Allstars 1 – 3 etupuoli
A Keskikehon rakentajatsu16:10 – 16:50SähkökoneFC Vähäjärvi 9 – 2 koppien puoli
A HC Lampaatsu16:10 – 16:50Vihreä TähtiSalama 1 – 0 etupuoli
B Salamasu17:00 – 17:40LiikennevaloHC Lampaat 11 – 2 koppien puoli




Sivuston tekninen toteutus ja ulkoasu

© 2016 - 2020   Petri Kähkönen, FC Vähäjärvi
^
Tekninen toteutus ja ulkoasu
© 2016 - 2020
Petri Kähkönen