Pirkkalan jalkapallopuulaaki


Kirjaudu
×

EtusivuTurnauksetSäännötJoukkueetTilastotKuvia
Tekninen toteutus ja ulkoasu: Petri Kähkönen
Pirkkalan puulaaki  »  Turnaukset  »  2007
<
2007
>
Haikan kenttä
la ja su 1.-2. ja su 16. syyskuuta
Alkusarjan peleihin ▾
Turnauksen joukkueet
Mestari: Bosnia
Mestarin kuvaa ei ole saatavilla
Turnausraportti
Näytä
×
Turnausraportti Pirkkalaisessa 26.09. 2007 (sivu 20)
Turnausraportti Pirkkalaisessa 26.09. 2007 (sivu 20)
4 parasta joukkuetta
Pudotuspelit
Haikan kenttä
sunnuntai 16. syyskuuta
Vaihda kaavionäkymään
TuomariPvmAika Ottelu Tulos Pelipaikka Vaihe
Bosniasu12:20MörköÄläs pitele3 – 2järven puolipuolivälierä 1
Liikennevalosu12:20SuurmestaritSähkökone2 – 3kylän puolipuolivälierä 2
Äläs pitelesu13:10HarhasyöttöIHSV3 – 1järven puolipuolivälierä 3
Mörkösu13:10BosniaLiikennevalo4 – 3kylän puolipuolivälierä 4
Liikennevalosu14:30HarhasyöttöMörkö2 – 4Haikkavälierä 1
IHSVsu15:20BosniaSähkökone2 – 1Haikkavälierä 2
su16:50HarhasyöttöSähkökone3 – 2Haikkapronssi
su17:40MörköBosnia0 – 2Haikkafinaali
4 parasta joukkuetta
    Bosnia
    Mörkö
    Harhasyöttö
4.   Sähkökone
Sarjataulukot
i
Painamalla yllä i-merkkiä näet joukkueet, jotka menivät jatkoon alkulohkoista
A-lohko
Joukkue O V T H M-E Pst.
Harhasyöttö 3 2 1 0 7 – 3 7
Bosnia 3 2 0 1 9 – 9 6
Hölö 3 1 0 2 4 – 5 3
Aasia 3 0 1 2 4 – 7 1
B-lohko
Joukkue O V T H M-E Pst.
Liikennevalo 3 3 0 0 12 – 3 9
IHSV 3 2 0 1 9 – 7 6
KanPa 3 1 0 2 8 – 7 3
Kurikka 3 0 0 3 2 – 14 0
C-lohko
Joukkue O V T H M-E Pst.
Mörkö 3 2 1 0 10 – 4 7
Suurmestarit 3 2 0 1 6 – 3 6
Salama 3 0 2 1 3 – 6 2
Lissut 3 0 1 2 1 – 7 1
D-lohko
Joukkue O V T H M-E Pst.
Sähkökone 3 3 0 0 14 – 2 9
Äläs pitele 3 2 0 1 5 – 5 6
Team 9 3 1 0 2 10 – 4 3
Thailand 3 0 0 3 0 – 18 0
×
Jatkoonmenijät alkulohkoista

Mörkö
(C1)
vsÄläs pitele
(D2)
Suurmestarit
(C2)
vsSähkökone
(D1)
Harhasyöttö
(A1)
vsIHSV
(B2)
Bosnia
(A2)
vsLiikennevalo
(B1)

Alkusarja
Haikan kenttä
la 1. ja su 2. syyskuuta
LohkoTuomariPvmAika Ottelu Tulos Pelipaikka
A IHSVla14:30 – 15:10AasiaBosnia 2 – 4 järven puoli
A Sähkökonela14:30 – 15:10HarhasyöttöHölö 1 – 0 kylän puoli
D Kurikkala15:20 – 16:00SähkökoneTeam 9 2 – 1 järven puoli
D Liikennevalola15:20 – 16:00ThailandÄläs pitele 0 – 2 kylän puoli
B Team 9la16:10 – 16:50IHSVKanPa 4 – 2 järven puoli
B Mörköla16:10 – 16:50KurikkaLiikennevalo 0 – 6 kylän puoli
C Bosniala17:00 – 17:40LissutMörkö 0 – 5 järven puoli
C KanPala17:00 – 17:40SalamaSuurmestarit 0 – 3 kylän puoli
D Suurmestaritla17:50 – 18:30SähkökoneThailand 8 – 0 järven puoli
D Kurikkala17:50 – 18:30Team 9Äläs pitele 1 – 2 kylän puoli
A Äläs pitelesu12:50 – 13:30AasiaHarhasyöttö 1 – 1 järven puoli
A IHSVsu12:50 – 13:30BosniaHölö 3 – 2 kylän puoli
D Lissutsu13:40 – 14:20SähkökoneÄläs pitele 4 – 1 järven puoli
D Salamasu13:40 – 14:20Team 9Thailand 8 – 0 kylän puoli
A Salamasu14:30 – 15:10AasiaHölö 1 – 2 järven puoli
A Äläs pitelesu14:30 – 15:10HarhasyöttöBosnia 5 – 2 kylän puoli
B Team 9su15:20 – 16:00KanPaLiikennevalo 1 – 3 kylän puoli
C Bosniasu16:10 – 16:50LissutSalama 1 – 1 järven puoli
C Harhasyöttösu16:10 – 16:50MörköSuurmestarit 3 – 2 kylän puoli
B Suurmestaritsu17:00 – 17:40IHSVLiikennevalo 2 – 3 järven puoli
B Mörkösu17:00 – 17:40KanPaKurikka 5 – 0 kylän puoli
C Liikennevalosu17:50 – 18:30LissutSuurmestarit 0 – 1 järven puoli
C Harhasyöttösu17:50 – 18:30MörköSalama 2 – 2 kylän puoli
B Hölösu18:30 – 19:10IHSVKurikka 3 – 2 järven puoli




Sivuston tekninen toteutus ja ulkoasu

© 2016 - 2020   Petri Kähkönen, FC Vähäjärvi
^
Tekninen toteutus ja ulkoasu
© 2016 - 2020
Petri Kähkönen