×

Pirkkalan jalkapallopuulaaki
×

EtusivuTurnauksetSäännötJoukkueetTilastotKuvia
<
>
Haikan kenttä
la ja su 1.-2. ja su 16. syyskuuta
Alkusarjan peleihin ▾
Turnauksen joukkueet
4 parasta joukkuetta
4.
BosniaMörköHarhasyöttöSähkökone
4 parasta joukkuetta
Pudotuspelit
Haikan kenttä
sunnuntai 16. syyskuuta
TuomariPvmAika Ottelu Tulos Pelipaikka Vaihe
Bosniasu12:20MörköÄläs pitele3 – 2järven puolipuolivälierä 1
Liikennevalosu12:20SuurmestaritSähkökone2 – 3kylän puolipuolivälierä 2
Äläs pitelesu13:10HarhasyöttöIHSV3 – 1järven puolipuolivälierä 3
Mörkösu13:10BosniaLiikennevalo4 – 3kylän puolipuolivälierä 4
Liikennevalosu14:30HarhasyöttöMörkö2 – 4Haikkavälierä 1
IHSVsu15:20BosniaSähkökone2 – 1Haikkavälierä 2
su16:50HarhasyöttöSähkökone3 – 2Haikkapronssi
su17:40MörköBosnia0 – 2Haikkafinaali
Sarjataulukot
Sarjataulukot

A-lohko
Joukkue O V T H M-E Pst.
Harhasyöttö 3 2 1 0 7 – 3 7
Bosnia 3 2 0 1 9 – 9 6
Hölö 3 1 0 2 4 – 5 3
Aasia 3 0 1 2 4 – 7 1
B-lohko
Joukkue O V T H M-E Pst.
Liikennevalo 3 3 0 0 12 – 3 9
IHSV 3 2 0 1 9 – 7 6
KanPa 3 1 0 2 8 – 7 3
Kurikka 3 0 0 3 2 – 14 0
C-lohko
Joukkue O V T H M-E Pst.
Mörkö 3 2 1 0 10 – 4 7
Suurmestarit 3 2 0 1 6 – 3 6
Salama 3 0 2 1 3 – 6 2
Lissut 3 0 1 2 1 – 7 1
D-lohko
Joukkue O V T H M-E Pst.
Sähkökone 3 3 0 0 14 – 2 9
Äläs pitele 3 2 0 1 5 – 5 6
Team 9 3 1 0 2 10 – 4 3
Thailand 3 0 0 3 0 – 18 0
Jatkoon alkulohkoista:
Mörkö
(C1)
vsÄläs pitele
(D2)
Suurmestarit
(C2)
vsSähkökone
(D1)
Harhasyöttö
(A1)
vsIHSV
(B2)
Bosnia
(A2)
vsLiikennevalo
(B1)
Alkusarja
Haikan kenttä
la 1. ja su 2. syyskuuta
TuomariPvmAika Ottelu Tulos Pelipaikka Lohko
IHSVla14:30 – 15:10AasiaBosnia 2 – 4 järven puoli A
Sähkökonela14:30 – 15:10HarhasyöttöHölö 1 – 0 kylän puoli A
Kurikkala15:20 – 16:00SähkökoneTeam 9 2 – 1 järven puoli D
Liikennevalola15:20 – 16:00ThailandÄläs pitele 0 – 2 kylän puoli D
Team 9la16:10 – 16:50IHSVKanPa 4 – 2 järven puoli B
Mörköla16:10 – 16:50KurikkaLiikennevalo 0 – 6 kylän puoli B
Bosniala17:00 – 17:40LissutMörkö 0 – 5 järven puoli C
KanPala17:00 – 17:40SalamaSuurmestarit 0 – 3 kylän puoli C
Suurmestaritla17:50 – 18:30SähkökoneThailand 8 – 0 järven puoli D
Kurikkala17:50 – 18:30Team 9Äläs pitele 1 – 2 kylän puoli D
Äläs pitelesu12:50 – 13:30AasiaHarhasyöttö 1 – 1 järven puoli A
IHSVsu12:50 – 13:30BosniaHölö 3 – 2 kylän puoli A
Lissutsu13:40 – 14:20SähkökoneÄläs pitele 4 – 1 järven puoli D
Salamasu13:40 – 14:20Team 9Thailand 8 – 0 kylän puoli D
Salamasu14:30 – 15:10AasiaHölö 1 – 2 järven puoli A
Äläs pitelesu14:30 – 15:10HarhasyöttöBosnia 5 – 2 kylän puoli A
Team 9su15:20 – 16:00KanPaLiikennevalo 1 – 3 kylän puoli B
Bosniasu16:10 – 16:50LissutSalama 1 – 1 järven puoli C
Harhasyöttösu16:10 – 16:50MörköSuurmestarit 3 – 2 kylän puoli C
Suurmestaritsu17:00 – 17:40IHSVLiikennevalo 2 – 3 järven puoli B
Mörkösu17:00 – 17:40KanPaKurikka 5 – 0 kylän puoli B
Liikennevalosu17:50 – 18:30LissutSuurmestarit 0 – 1 järven puoli C
Harhasyöttösu17:50 – 18:30MörköSalama 2 – 2 kylän puoli C
Hölösu18:30 – 19:10IHSVKurikka 3 – 2 järven puoli B




Sivuston tekninen toteutus ja ulkoasu

© 2016 - 2019   Petri Kähkönen, FC Vähäjärvi
^
Sivuston tekninen toteutus ja ulkoasu
© 2016 - 2019   Petri Kähkönen, FC Vähäjärvi