Pirkkalan jalkapallopuulaaki


Kirjaudu
×

EtusivuTurnauksetSäännötJoukkueetTilastotKuvia
Pirkkalan puulaaki  »  Turnaukset  »  2004
<
>
Haikan kenttä
11.-12. ja 18.-19. syyskuuta
Alkusarjan peleihin ▾
Turnauksen joukkueet
Mestari: VPK
Mestarin kuvaa ei ole saatavilla
Pirkkalaisen turnausraportti
Turnausraporttia ei ole saatavilla
4 parasta joukkuetta
Pudotuspelit
Haikan kenttä
la 18. ja su 19. syyskuuta
Vaihda kaavionäkymään
Ottelu Tulos Pelipaikka Vaihe
IHSVMörkö1 – 2Haikkapuolivälierä 1
VPKFlööba6 – 2Haikkapuolivälierä 2
BosniaKillon Dynamo4 – 0Haikkapuolivälierä 3
PojatLjiljani1 – 3Haikkapuolivälierä 4
MörköVPK1 – 3Haikkavälierä 1
BosniaLjiljani1 – 0Haikkavälierä 2
MörköLjiljani4 – 2Haikkapronssi
VPKBosnia1 – 1 rp.(5–4) Haikkafinaali
4 parasta joukkuetta
    VPK
    Bosnia
    Mörkö
4.   Ljiljani
Sarjataulukot
i
Painamalla yllä i-merkkiä näet joukkueet, jotka menivät jatkoon alkulohkoista sekä lohkokolmosten järjestyksen

Painamalla lohkonimen vieressä olevaa i-merkkiä näet tasapisteissä olevien joukkueiden vertailun
A-lohko
Joukkue O V T H M-E Pst.
Bosnia 3 3 0 0 11 – 0 9
Flööba 3 1 1 1 2 – 6 4
Harhasyöttö 3 1 0 2 4 – 7 3
Hölö 3 0 1 2 0 – 4 1
B-lohko 
i
Joukkue O V T H M-E Pst.
IHSV 3 1 2 0 4 – 3 5
Killon Dynamo 3 1 1 1 2 – 3 4
Ljiljani 3 1 1 1 4 – 3 4
Jafar 3 1 0 2 4 – 5 3
C-lohko 
i
Joukkue O V T H M-E Pst.
Pojat 3 2 1 0 17 – 5 7
VPK 3 2 1 0 8 – 1 7
Mörkö 3 1 0 2 6 – 9 3
PynSäh 3 0 0 3 5 – 21 0
×
Tasapisteissä olevat joukkueet
Lohko B:n tasapisteissä olevien joukkueiden vertailu
Keskinäiset Kaikki
Joukkue Pst. M-E TM Pst. M-E TM
Killon Dynamo 3 +1 1 4 -1 2
Ljiljani 0 -1 0 4 +1 4

Ensin katsotaan keskinäisten otteluiden a. pisteet, b. maaliero, c. tehdyt maalit. Jos nämä ovat tasan, sitten kaikkien pelien a. maaliero, b. tehdyt maalit.

Jos joukkueet ovat tämän kaiken jälkeen tasan, on niiden järjestys arvottu.

×
Tasapisteissä olevat joukkueet
Lohko C:n tasapisteissä olevien joukkueiden vertailu
Keskinäiset Kaikki
Joukkue Pst. M-E TM Pst. M-E TM
Pojat 1 0 0 7 +12 17
VPK 1 0 0 7 +7 8

Ensin katsotaan keskinäisten otteluiden a. pisteet, b. maaliero, c. tehdyt maalit. Jos nämä ovat tasan, sitten kaikkien pelien a. maaliero, b. tehdyt maalit.

Jos joukkueet ovat tämän kaiken jälkeen tasan, on niiden järjestys arvottu.

×
Jatkoonmenijät alkulohkoista / lohkokolmoset

IHSV
(B1)
vsMörkö
(T3)
VPK
(C2)
vsFlööba
(A2)
Bosnia
(A1)
vsKillon Dynamo
(B2)
Pojat
(C1)
vsLjiljani
(P3)
Lohkokolmosten järjestys
Joukkue Pst M-E TM
Ljiljani414
Mörkö3-36
Harhasyöttö3-34
Järjestämiskriteerit: a. pisteet, b. maaliero, c. tehdyt maalit, d. arpa

Alkusarja
Haikan kenttä
la 11. ja su 12. syyskuuta
LohkoPvmAika Ottelu Tulos
A la12:00 – 12:40BosniaFlööba 5 – 0
A la12:50 – 13:30HarhasyöttöHölö 3 – 0
B la13:40 – 14:20IHSVJafar 2 – 1
B la14:30 – 15:10Killon DynamoLjiljani 1 – 0
C la15:20 – 16:00MörköPojat 1 – 7
C la16:10 – 16:50VPKPynSäh 6 – 1
A la17:00 – 17:40BosniaHarhasyöttö 5 – 0
A la17:50 – 18:30FlööbaHölö 0 – 0
B la18:40 – 19:20IHSVKillon Dynamo 0 – 0
B su12:00 – 12:40JafarLjiljani 0 – 2
C su12:50 – 13:30MörköVPK 0 – 2
C su13:40 – 14:20PojatPynSäh 10 – 4
A su14:30 – 15:10BosniaHölö 1 – 0
A su15:20 – 16:00FlööbaHarhasyöttö 2 – 1
B su16:10 – 16:50JafarKillon Dynamo 3 – 1
B su17:00 – 17:40IHSVLjiljani 2 – 2
C su17:50 – 18:30MörköPynSäh 5 – 0
C su18:40 – 19:20VPKPojat 0 – 0




Sivuston tekninen toteutus ja ulkoasu

© 2016 - 2020   Petri Kähkönen, FC Vähäjärvi
^
Tekninen toteutus ja ulkoasu
© 2016 - 2020
Petri Kähkönen