Pirkkalan jalkapallopuulaaki
  • Pirkkalan Jalkapalloklubin järjestämä turnaus
  • pelattiin ensimmäistä kertaa vuonna 2000
  • turnausvastaava: Arto Köykkä
Admin:
Kirjaudu (admin)
×
Pirkkalan jalkapallopuulaaki
EtusivuTurnauksetSäännötJoukkueetTilastotKuvia

Turnausvastaava: Arto Köykkä
Tekninen toteutus ja ulkoasu: Petri Kähkönen
Pirkkalan puulaaki  »  Joukkueen tilastot  »  FC RaSe
Pirkkalan puulaakiin on sen historian aikana osallistunut kaikkiaan 98 joukkuetta. Alta voit valita joukkueen, jonka turnaushistorian tilastot haluat näyttää.


1
1985
A
Aasia
AC Locomotora
Amiraali
AS Fortune
B
Bauhaus
BH Boyz
Bosnia
Börjen ponnistus
C
Catfish United
F
FC Die Kühe
FC Irak
FC ISKTR
FC Kasi
FC Katujenmiehet
FC Kutinsa kullakin
FC Lehtis
FC Mukava
FC Myyrä
FC Ohiveto
FC Pospir
FC Ransupuisto
FC RaSe
FC TVJ
FC Varma risti
FC Vesseli
FC ViHa
FC Vähäjärvi
Fish United
Flööba
Fortune FC
H
Hanen Sällit
Harhasyöttö
HC Lampaat
Herrasmiesliiga
Hyrsingin hyrrät
Hölö
I
IHSV
Iraq Lions
J
Jafar
Jukolan Pojat
Jäykät
K
KanPa
Keskikehon rakentajat
Killon Dynamo
Kiovan Dynamo FC
KN Allstars
Koko kansan karit
Kunnan nuorisotoimi
Kurikka
Kuusamon Kuninkaat
L
Lapin Soiro
Las Rocas
Lentoasema
Liikennevalo
Lissut
Ljiljani
Loki
M
Mitä mieltä
Mörkö
N
Nuolialan Pallo
Nuoret
Näsimentor
P
Pingut
Pirkkala Tigers
Pirkkalan opettajat
Piteles tätä
PJK 90
PJK VIP
PJK:n valmentajat
Pojat
Poliisit
Prm9
PS Märinä
Pudasjärven jedit
PynSäh
R
Rakennus Henria
Reeniä Börje!
S
Salama
Sorkkalan Sorkat
Stoke
Suomen tasavallan onkimiehet
Suomisääret
Suurmestarit
Sähkökone
T
Team 9
Thai-Laos FC
Thailand
The Louksu
Tseljapinskin traktorit
Tsirbut
Tytsyt
U
UCL
Uz Coisa
V
Vihreä Tähti
VPK
VPK-VIP
Ä
Äläs pitele


Tai hae nimellä

  

FC RaSe (FC Ravintola-alan seuraajat)
Menestys turnauksissa
2020
jäi alkulohkoon
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Turnaus- ja ottelutilastoja


Turnaukset1
Mestaruudet0
Hopeat0
Pronssit0
4. sijat0
Ottelut3
Voitot0
Tasapelit1
Häviöt2
Tehdyt maalit8
Päästetyt maalit18
Maaliero-10
Turnaukset 4. sijat Ottelut Voitot Tasapelit Häviöt Tehdyt maalit Päästetyt maalit Maaliero
1 0 0 0 0 3 0 1 2 8 18 -10

Turnaukset ja niiden ottelut
2020
AL
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
2020 (8 osallistujaa)
1. Pingut     2. Fish United    3. FC Ransupuisto
Joukkueen FC RaSe ottelut turnauksessa:
6
   Fish United
0
   FC RaSe
alkulohko


1
   FC RaSe
5
   Pingut
alkulohko


7
   FC RaSe
7
   FC Vähäjärvi
alkulohko


2019 (11 osallistujaa)
1. Las Rocas     2. Fish United    3. FC Lehtis


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2018 (11 osallistujaa)
1. Uz Coisa     2. Fish United    3. FC Lehtis


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2017 (11 osallistujaa)
1. Uz Coisa     2. FC Irak    3. FC Vähäjärvi


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2016 (15 osallistujaa)
1. Suomisääret     2. FC Vähäjärvi    3. Las Rocas


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2015 (14 osallistujaa)
1. Fish United     2. Suomisääret    3. Hanen Sällit


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2014 (13 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Suomisääret    3. AC Locomotora


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2013 (12 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Harhasyöttö    3. Vihreä Tähti


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2012 (10 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Harhasyöttö    3. Sähkökone


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2011 (8 osallistujaa)
1. Sähkökone     2. KN Allstars    3. Keskikehon rakentajat


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2010 (9 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Team 9    3. Harhasyöttö


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2009 (16 osallistujaa)
1. Nuolialan Pallo     2. Team 9    3. Sähkökone


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2008 (15 osallistujaa)
1. Team 9     2. Mörkö    3. Liikennevalo


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2007 (16 osallistujaa)
1. Bosnia     2. Mörkö    3. Harhasyöttö


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2006 (5 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Team 9    3. Bosnia


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2005 (13 osallistujaa)
1. Bosnia     2. Pojat    3. Kurikka


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2004 (12 osallistujaa)
1. VPK     2. Bosnia    3. Mörkö


FC RaSe ei osallistunut tähän turnaukseen.
2003 (6 osallistujaa)
1. Bosnia     2. Pojat    3. Kurikka


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2002 (8 osallistujaa)
1. Pojat     2. Bosnia    3. VPK


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2001 (9 osallistujaa)
1. VPK     2. Pojat    3. Kurikka


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2000 (5 osallistujaa)
1. VPK     2. IHSV    3. PJK:n valmentajat


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
Top 5 -tulokset
Parhaat tulokset
1
7
   FC RaSe
7
   FC Vähäjärvi
Alkulohko
2020
2
1
   FC RaSe
5
   Pingut
Alkulohko
2020
3
0
   FC RaSe
6
   Fish United
Alkulohko
2020
Huonoimmat tulokset
1
0
   FC RaSe
6
   Fish United
Alkulohko
2020
2
1
   FC RaSe
5
   Pingut
Alkulohko
2020
3
7
   FC RaSe
7
   FC Vähäjärvi
Alkulohko
2020
Eniten pelattu vs:
Useita joukkueita
1 peli
Turnaushistorian vastustajat   
i
Viemällä hiiren joukkueen nimen päälle näet kyseistä vastustajaa vastaan pelatut ottelut
(FC RaSe on pelannut 3 joukkuetta vastaan)
Paina vastustajan nimeä nähdäksesi valitsemasi joukkueen ottelut sitä vastaan
FC Vähäjärvi
FC RaSe – FC Vähäjärvi
(voitot: 0 – 0, tasapelit: 1)
7 – 72020  alkulohko
Fish United
FC RaSe – Fish United
(voitot: 0 – 1)
0 – 62020  alkulohko
Pingut
FC RaSe – Pingut
(voitot: 0 – 1)
1 – 52020  alkulohko
FC Vähäjärvi
Fish United
Pingut
^
Tekninen toteutus ja ulkoasu    © 2016 - 2020 Petri Kähkönen