Pirkkalan jalkapallopuulaaki
  • Pirkkalan Jalkapalloklubin järjestämä turnaus
  • pelattiin ensimmäistä kertaa vuonna 2000
  • turnausvastaava: Arto Köykkä
Admin:
Kirjaudu (admin)
×
Pirkkalan jalkapallopuulaaki
EtusivuTurnauksetSäännötJoukkueetTilastotKuvia

Turnausvastaava: Arto Köykkä
Tekninen toteutus ja ulkoasu: Petri Kähkönen
Pirkkalan puulaaki  »  Joukkueen tilastot  »  Fish United
Pirkkalan puulaakiin on sen historian aikana osallistunut kaikkiaan 98 joukkuetta. Alta voit valita joukkueen, jonka turnaushistorian tilastot haluat näyttää.


1
1985
A
Aasia
AC Locomotora
Amiraali
AS Fortune
B
Bauhaus
BH Boyz
Bosnia
Börjen ponnistus
C
Catfish United
F
FC Die Kühe
FC Irak
FC ISKTR
FC Kasi
FC Katujenmiehet
FC Kutinsa kullakin
FC Lehtis
FC Mukava
FC Myyrä
FC Ohiveto
FC Pospir
FC Ransupuisto
FC RaSe
FC TVJ
FC Varma risti
FC Vesseli
FC ViHa
FC Vähäjärvi
Fish United
Flööba
Fortune FC
H
Hanen Sällit
Harhasyöttö
HC Lampaat
Herrasmiesliiga
Hyrsingin hyrrät
Hölö
I
IHSV
Iraq Lions
J
Jafar
Jukolan Pojat
Jäykät
K
KanPa
Keskikehon rakentajat
Killon Dynamo
Kiovan Dynamo FC
KN Allstars
Koko kansan karit
Kunnan nuorisotoimi
Kurikka
Kuusamon Kuninkaat
L
Lapin Soiro
Las Rocas
Lentoasema
Liikennevalo
Lissut
Ljiljani
Loki
M
Mitä mieltä
Mörkö
N
Nuolialan Pallo
Nuoret
Näsimentor
P
Pingut
Pirkkala Tigers
Pirkkalan opettajat
Piteles tätä
PJK 90
PJK VIP
PJK:n valmentajat
Pojat
Poliisit
Prm9
PS Märinä
Pudasjärven jedit
PynSäh
R
Rakennus Henria
Reeniä Börje!
S
Salama
Sorkkalan Sorkat
Stoke
Suomen tasavallan onkimiehet
Suomisääret
Suurmestarit
Sähkökone
T
Team 9
Thai-Laos FC
Thailand
The Louksu
Tseljapinskin traktorit
Tsirbut
Tytsyt
U
UCL
Uz Coisa
V
Vihreä Tähti
VPK
VPK-VIP
Ä
Äläs pitele


Tai hae nimellä

  

Fish United
Joukkueen mestaruuskuvat
Mestari 2015 - Fish United
2015
Mestari 2015 - Fish United
2015
×
Mestari 2015 - Fish United
Pirkkalan puulaakin mestari vuonna 2015: Fish United
Menestys turnauksissa
2020
2019
2018
2017
jäi puolivälieriin
2016
jäi puolivälieriin
2015
2014
jäi puolivälieriin
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Turnaus- ja ottelutilastoja


Turnaukset7
Mestaruudet1
Hopeat3
Pronssit0
4. sijat0
Ottelut34
Voitot22
Tasapelit3
Häviöt9
Tehdyt maalit160
Päästetyt maalit60
Maaliero100
Turnaukset 4. sijat Ottelut Voitot Tasapelit Häviöt Tehdyt maalit Päästetyt maalit Maaliero
7 1 3 0 0 34 22 3 9 160 60 100

Turnaukset ja niiden ottelut
2020
2019
2018
2017
PVE
2016
PVE
2015
2014
PVE
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
2020 (8 osallistujaa)
1. Pingut     2. Fish United    3. FC Ransupuisto
Joukkueen Fish United ottelut turnauksessa:
6
   Fish United
0
   FC RaSe
alkulohko


2
   FC Vähäjärvi
16
   Fish United
alkulohko


3
   Fish United
3
   Pingut
alkulohko


3
   Fish United
2
   Uz Coisa
välierä


1
   Pingut
0
   Fish United
finaali


2019 (11 osallistujaa)
1. Las Rocas     2. Fish United    3. FC Lehtis
Joukkueen Fish United ottelut turnauksessa:
9
   Fish United
1
   FC Vähäjärvi
alkulohko


3
   Las Rocas
0
   Fish United
alkulohko


1
   Suomisääret
3
   Fish United
puolivälierä


3 jatko-
   FC Lehtis
5 aika
   Fish United
välierä


1
   Fish United
2
   Las Rocas
finaali


2018 (11 osallistujaa)
1. Uz Coisa     2. Fish United    3. FC Lehtis
Joukkueen Fish United ottelut turnauksessa:
13
   Fish United
0
   Hyrsingin hyrrät
alkulohko


4
   Liikennevalo
5
   Fish United
alkulohko


2
   Fish United
1
   Pingut
puolivälierä


8
   Fish United
1
   FC Lehtis
välierä


5
   Uz Coisa
2
   Fish United
finaali


2017 (11 osallistujaa)
1. Uz Coisa     2. FC Irak    3. FC Vähäjärvi
Joukkueen Fish United ottelut turnauksessa:
2
   Pingut
9
   Fish United
alkulohko


4
   Fish United
2
   Uz Coisa
alkulohko


0
   Koko kansan karit
10
   Fish United
alkulohko


0
   Fish United
2
   FC Vähäjärvi
puolivälierä


2016 (15 osallistujaa)
1. Suomisääret     2. FC Vähäjärvi    3. Las Rocas
Joukkueen Fish United ottelut turnauksessa:
2
   Pingut
6
   Fish United
alkulohko


8
   Fish United
1
   AC Locomotora
alkulohko


0
   Fish United
0
   Las Rocas
alkulohko


4
   Vihreä Tähti
2
   Fish United
puolivälierä


2015 (14 osallistujaa)
1. Fish United     2. Suomisääret    3. Hanen Sällit
Joukkueen Fish United ottelut turnauksessa:
1
   FC Die Kühe
5
   Fish United
alkulohko


0
   Liikennevalo
3
   Fish United
alkulohko


1
   Fish United
2
   Hanen Sällit
alkulohko


7
   Fish United
0
   AC Locomotora
alkulohko


7
   Fish United
1
   Prm9
puolivälierä


3
   Fish United
2
   Uz Coisa
välierä


0
   Suomisääret
4
   Fish United
finaali


2014 (13 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Suomisääret    3. AC Locomotora
Joukkueen Fish United ottelut turnauksessa:
3
   Fish United
4
   Hanen Sällit
alkulohko


7
   Fish United
1
   Jukolan Pojat
alkulohko


5
   Liikennevalo
5
   Fish United
alkulohko


2
   Suomisääret
0
   Fish United
puolivälierä


2013 (12 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Harhasyöttö    3. Vihreä Tähti


Fish United ei osallistunut tähän turnaukseen.
2012 (10 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Harhasyöttö    3. Sähkökone


Fish United ei osallistunut tähän turnaukseen.
2011 (8 osallistujaa)
1. Sähkökone     2. KN Allstars    3. Keskikehon rakentajat


Fish United ei osallistunut tähän turnaukseen.
2010 (9 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Team 9    3. Harhasyöttö


Fish United ei osallistunut tähän turnaukseen.
2009 (16 osallistujaa)
1. Nuolialan Pallo     2. Team 9    3. Sähkökone


Fish United ei osallistunut tähän turnaukseen.
2008 (15 osallistujaa)
1. Team 9     2. Mörkö    3. Liikennevalo


Fish United ei osallistunut tähän turnaukseen.
2007 (16 osallistujaa)
1. Bosnia     2. Mörkö    3. Harhasyöttö


Fish United ei osallistunut tähän turnaukseen.
2006 (5 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Team 9    3. Bosnia


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2005 (13 osallistujaa)
1. Bosnia     2. Pojat    3. Kurikka


Fish United ei osallistunut tähän turnaukseen.
2004 (12 osallistujaa)
1. VPK     2. Bosnia    3. Mörkö


Fish United ei osallistunut tähän turnaukseen.
2003 (6 osallistujaa)
1. Bosnia     2. Pojat    3. Kurikka


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2002 (8 osallistujaa)
1. Pojat     2. Bosnia    3. VPK


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2001 (9 osallistujaa)
1. VPK     2. Pojat    3. Kurikka


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2000 (5 osallistujaa)
1. VPK     2. IHSV    3. PJK:n valmentajat


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
Top 5 -tulokset
Parhaat tulokset
1
16
   Fish United
2
   FC Vähäjärvi
Alkulohko
2020
2
13
   Fish United
0
   Hyrsingin hyrrät
Alkulohko
2018
3
10
   Fish United
0
   Koko kansan karit
Alkulohko
2017
4
9
   Fish United
1
   FC Vähäjärvi
Alkulohko
2019
5
9
   Fish United
2
   Pingut
Alkulohko
2017
Huonoimmat tulokset
1
0
   Fish United
3
   Las Rocas
Alkulohko
2019
2
2
   Fish United
5
   Uz Coisa
Finaali
2018
3
0
   Fish United
2
   Suomisääret
Puolivälierä
2014
4
0
   Fish United
2
   FC Vähäjärvi
Puolivälierä
2017
5
2
   Fish United
4
   Vihreä Tähti
Puolivälierä
2016
Eniten pelattu vs:
Pingut
5 peliä
Turnaushistorian vastustajat   
i
Viemällä hiiren joukkueen nimen päälle näet kyseistä vastustajaa vastaan pelatut ottelut
(Fish United on pelannut 16 joukkuetta vastaan)
Paina vastustajan nimeä nähdäksesi valitsemasi joukkueen ottelut sitä vastaan
AC Locomotora
Fish United – AC Locomotora
(voitot: 2 – 0)
8 – 12016  alkulohko
7 – 02015  alkulohko
FC Die Kühe
Fish United – FC Die Kühe
(voitot: 1 – 0)
5 – 12015  alkulohko
FC Lehtis
Fish United – FC Lehtis
(voitot: 2 – 0)
5 – 3 ja.2019  välierä
8 – 12018  välierä
FC RaSe
Fish United – FC RaSe
(voitot: 1 – 0)
6 – 02020  alkulohko
FC Vähäjärvi
Fish United – FC Vähäjärvi
(voitot: 2 – 1)
16 – 22020  alkulohko
9 – 12019  alkulohko
0 – 22017  puolivälierä
Hanen Sällit
Fish United – Hanen Sällit
(voitot: 0 – 2)
1 – 22015  alkulohko
3 – 42014  alkulohko
Hyrsingin hyrrät
Fish United – Hyrsingin hyrrät
(voitot: 1 – 0)
13 – 02018  alkulohko
Jukolan Pojat
Fish United – Jukolan Pojat
(voitot: 1 – 0)
7 – 12014  alkulohko
Koko kansan karit
Fish United – Koko kansan karit
(voitot: 1 – 0)
10 – 02017  alkulohko
Las Rocas
Fish United – Las Rocas
(voitot: 0 – 2, tasapelit: 1)
1 – 22019  finaali
0 – 32019  alkulohko
0 – 02016  alkulohko
Liikennevalo
Fish United – Liikennevalo
(voitot: 2 – 0, tasapelit: 1)
5 – 42018  alkulohko
3 – 02015  alkulohko
5 – 52014  alkulohko
Pingut
Fish United – Pingut
(voitot: 3 – 1, tasapelit: 1)
0 – 12020  finaali
3 – 32020  alkulohko
2 – 12018  puolivälierä
9 – 22017  alkulohko
6 – 22016  alkulohko
Prm9
Fish United – Prm9
(voitot: 1 – 0)
7 – 12015  puolivälierä
Suomisääret
Fish United – Suomisääret
(voitot: 2 – 1)
3 – 12019  puolivälierä
4 – 02015  finaali
0 – 22014  puolivälierä
Uz Coisa
Fish United – Uz Coisa
(voitot: 3 – 1)
3 – 22020  välierä
2 – 52018  finaali
4 – 22017  alkulohko
3 – 22015  välierä
Vihreä Tähti
Fish United – Vihreä Tähti
(voitot: 0 – 1)
2 – 42016  puolivälierä
AC Locomotora
FC Die Kühe
FC Lehtis
FC RaSe
FC Vähäjärvi
Hanen Sällit
Hyrsingin hyrrät
Jukolan Pojat
Koko kansan karit
Las Rocas
Liikennevalo
Pingut
Prm9
Suomisääret
Uz Coisa
Vihreä Tähti
^
Tekninen toteutus ja ulkoasu    © 2016 - 2020 Petri Kähkönen