Pirkkalan jalkapallopuulaaki


Kirjaudu
×

EtusivuTurnauksetSäännötJoukkueetTilastotKuvia
Tekninen toteutus ja ulkoasu: Petri Kähkönen
Pirkkalan puulaaki  »  Joukkueen tilastot  »  Nuoret
Pirkkalan puulaakiin on sen historian aikana osallistunut kaikkiaan 98 joukkuetta. Alta voit valita joukkueen, jonka turnaushistorian tilastot haluat näyttää.


1985AasiaAC LocomotoraAmiraali
AS FortuneBauhausBH BoyzBosnia
Börjen ponnistusCatfish UnitedFC Die KüheFC Irak
FC ISKTRFC KasiFC KatujenmiehetFC Kutinsa kullakin
FC LehtisFC MukavaFC MyyräFC Ohiveto
FC PospirFC RansupuistoFC RaSeFC TVJ
FC Varma ristiFC VesseliFC ViHaFC Vähäjärvi
Fish UnitedFlööbaFortune FCHanen Sällit
HarhasyöttöHC LampaatHerrasmiesliigaHyrsingin hyrrät
HölöIHSVIraq LionsJafar
Jukolan PojatJäykätKanPaKeskikehon rakentajat
Killon DynamoKiovan Dynamo FCKN AllstarsKoko kansan karit
Kunnan nuorisotoimiKurikkaKuusamon KuninkaatLapin Soiro
Las RocasLentoasemaLiikennevaloLissut
LjiljaniLokiMitä mieltäMörkö
Nuolialan PalloNuoretNäsimentorPingut
Pirkkala TigersPirkkalan opettajatPiteles tätäPJK 90
PJK VIPPJK:n valmentajatPojatPoliisit
Prm9PS MärinäPudasjärven jeditPynSäh
Rakennus HenriaReeniä Börje!SalamaSorkkalan Sorkat
StokeSuomen tasavallan onkimiehetSuomisääretSuurmestarit
SähkökoneTeam 9Thai-Laos FCThailand
The LouksuTseljapinskin traktoritTsirbutTytsyt
UCLUz CoisaVihreä TähtiVPK
VPK-VIPÄläs pitele


Tai hae nimellä

  

Nuoret
Menestys turnauksissa (viemällä hiiren rivin päälle näet turnauksen ottelut)
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005putosi puolivälierissä
2004
2003
2002
2001
2000
Menestys turnauksissa
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005putosi puolivälierissä
2004
2003
2002
2001
2000
2020 (8 osallistujaa)
1. Pingut     2. Fish United    3. FC Ransupuisto


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2019 (11 osallistujaa)
1. Las Rocas     2. Fish United    3. FC Lehtis


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2018 (11 osallistujaa)
1. Uz Coisa     2. Fish United    3. FC Lehtis


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2017 (11 osallistujaa)
1. Uz Coisa     2. FC Irak    3. FC Vähäjärvi


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2016 (15 osallistujaa)
1. Suomisääret     2. FC Vähäjärvi    3. Las Rocas


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2015 (14 osallistujaa)
1. Fish United     2. Suomisääret    3. Hanen Sällit


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2014 (13 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Suomisääret    3. AC Locomotora


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2013 (12 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Harhasyöttö    3. Vihreä Tähti


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2012 (10 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Harhasyöttö    3. Sähkökone


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2011 (8 osallistujaa)
1. Sähkökone     2. KN Allstars    3. Keskikehon rakentajat


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2010 (9 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Team 9    3. Harhasyöttö


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2009 (16 osallistujaa)
1. Nuolialan Pallo     2. Team 9    3. Sähkökone


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2008 (15 osallistujaa)
1. Team 9     2. Mörkö    3. Liikennevalo


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2007 (16 osallistujaa)
1. Bosnia     2. Mörkö    3. Harhasyöttö


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2006 (5 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Team 9    3. Bosnia


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2005 (13 osallistujaa)
1. Bosnia     2. Pojat    3. Kurikka
Joukkueen Nuoret ottelut turnauksessa:
Nuoret Hölö 6 – 0 alkulohko
Bosnia Nuoret 5 – 0 alkulohko
Kurikka Nuoret 1 – 1 alkulohko
VPK Nuoret 1 – 1 rp. (1-0) puolivälierä
2004 (12 osallistujaa)
1. VPK     2. Bosnia    3. Mörkö


Nuoret ei osallistunut tähän turnaukseen.
2003 (6 osallistujaa)
1. Bosnia     2. Pojat    3. Kurikka


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2002 (8 osallistujaa)
1. Pojat     2. Bosnia    3. VPK


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2001 (9 osallistujaa)
1. VPK     2. Pojat    3. Kurikka


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2000 (5 osallistujaa)
1. VPK     2. IHSV    3. PJK:n valmentajat


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
Ottelutilastot
Turnaukset1
Mestaruudet0
Hopeat0
Pronssit0
4. sijat0
Ottelut4
Voitot1
Tasapelit1
Häviöt2
Tehdyt maalit8
Päästetyt maalit7
Maaliero1
Parhaat tulokset:
1.
Nuoret – Hölö
6 – 0
Alkulohko, 2005
2.
Nuoret – Kurikka
1 – 1
Alkulohko, 2005
3.
Nuoret – VPK
1 – 1 rp.(0-1)
Puolivälierä, 2005
4.
Nuoret – Bosnia
0 – 5
Alkulohko, 2005
Huonoimmat tulokset:
1.
Nuoret – Bosnia
0 – 5
Alkulohko, 2005
2.
Nuoret – VPK
1 – 1 rp.(0-1)
Puolivälierä, 2005
3.
Nuoret – Kurikka
1 – 1
Alkulohko, 2005
4.
Nuoret – Hölö
6 – 0
Alkulohko, 2005
Eniten pelattu vs:
Useita joukkueita
1 peli
Turnaushistorian vastustajat   
i
Viemällä hiiren joukkueen nimen päälle näet kyseistä vastustajaa vastaan pelatut ottelut
(Nuoret on pelannut 4 joukkuetta vastaan)
Paina vastustajan nimeä nähdäksesi valitsemasi joukkueen ottelut sitä vastaan
Bosnia
Nuoret – Bosnia
(voitot: 0 – 1)
0 – 52005  alkulohko
Hölö
Nuoret – Hölö
(voitot: 1 – 0)
6 – 02005  alkulohko
Kurikka
Nuoret – Kurikka
(voitot: 0 – 0, tasapelit: 1)
1 – 12005  alkulohko
VPK
Nuoret – VPK
(voitot: 0 – 1)
1 – 1 rp.(0-1) 2005  puolivälierä
Bosnia
Hölö
Kurikka
VPK

Joukkueen turnaukset
(Nuoret on osallistunut 1 turnaukseen)
Näytä joukkueen omat pelit turnauksesta painamalla turnausvuotta
2005
Sivuston tekninen toteutus ja ulkoasu

© 2016 - 2020   Petri Kähkönen, FC Vähäjärvi
^
Tekninen toteutus ja ulkoasu
© 2016 - 2020
Petri Kähkönen