Pirkkalan jalkapallopuulaaki


Kirjaudu
×

EtusivuTurnauksetSäännötJoukkueetTilastotKuvia
Tekninen toteutus ja ulkoasu: Petri Kähkönen
Pirkkalan puulaaki  »  Joukkueen tilastot  »  Salama
Pirkkalan puulaakiin on sen historian aikana osallistunut kaikkiaan 86 joukkuetta. Alta voit valita joukkueen, jonka turnaushistorian tilastot haluat näyttää.


1985AasiaAC LocomotoraAmiraali
AS FortuneBauhausBH BoyzBosnia
Börjen ponnistusCatfish UnitedFC Die KüheFC Irak
FC ISKTRFC KasiFC KatujenmiehetFC Kutinsa kullakin
FC LehtisFC MukavaFC MyyräFC Ohiveto
FC PospirFC RansupuistoFC TVJFC Varma risti
FC ViHaFC VähäjärviFish UnitedFlööba
Fortune FCHanen SällitHarhasyöttöHC Lampaat
HerrasmiesliigaHyrsingin hyrrätHölöIHSV
Iraq LionsJafarJukolan PojatJäykät
KanPaKeskikehon rakentajatKillon DynamoKiovan Dynamo FC
KN AllstarsKoko kansan karitKurikkaKuusamon Kuninkaat
Lapin SoiroLas RocasLiikennevaloLissut
LjiljaniLokiMitä mieltäMörkö
Nuolialan PalloNuoretNäsimentorPingut
Piteles tätäPJK 90PojatPrm9
PS MärinäPudasjärven jeditPynSähRakennus Henria
Reeniä Börje!SalamaSorkkalan SorkatStoke
SuomisääretSuurmestaritSähkökoneTeam 9
Thai-Laos FCThailandThe LouksuTseljapinskin traktorit
TsirbutTytsytUz CoisaVihreä Tähti
VPKÄläs pitele


Tai hae nimellä

  

Salama
Menestys turnauksissa (viemällä hiiren rivin päälle näet turnauksen ottelut)
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012jäi alkulohkoon
2011jäi alkulohkoon
2010jäi alkulohkoon
2009putosi puolivälierissä
2008jäi alkulohkoon
2007jäi alkulohkoon
2006tilastot ei tallessa
2005
2004
Menestys turnauksissa
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012jäi alkulohkoon
2011jäi alkulohkoon
2010jäi alkulohkoon
2009putosi puolivälierissä
2008jäi alkulohkoon
2007jäi alkulohkoon
2006tilastot ei tallessa
2005
2004
2019 (11 osallistujaa)
1. Las Rocas     2. Fish United    3. FC Lehtis


Salama ei osallistunut tähän turnaukseen.
2018 (11 osallistujaa)
1. Uz Coisa     2. Fish United    3. FC Lehtis


Salama ei osallistunut tähän turnaukseen.
2017 (11 osallistujaa)
1. Uz Coisa     2. FC Irak    3. FC Vähäjärvi


Salama ei osallistunut tähän turnaukseen.
2016 (15 osallistujaa)
1. Suomisääret     2. FC Vähäjärvi    3. Las Rocas


Salama ei osallistunut tähän turnaukseen.
2015 (14 osallistujaa)
1. Fish United     2. Suomisääret    3. Hanen Sällit


Salama ei osallistunut tähän turnaukseen.
2014 (13 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Suomisääret    3. AC Locomotora


Salama ei osallistunut tähän turnaukseen.
2013 (12 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Harhasyöttö    3. Vihreä Tähti


Salama ei osallistunut tähän turnaukseen.
2012 (10 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Harhasyöttö    3. Sähkökone
Joukkueen Salama ottelut turnauksessa:
Salama Harhasyöttö 1 – 3 alkulohko
Salama FC Kutinsa kullakin 8 – 2 alkulohko
Salama Liikennevalo 2 – 7 alkulohko
Salama Stoke 7 – 2 alkulohko
2011 (8 osallistujaa)
1. Sähkökone     2. KN Allstars    3. Keskikehon rakentajat
Joukkueen Salama ottelut turnauksessa:
Sähkökone Salama 6 – 2 alkulohko
Salama FC Vähäjärvi 1 – 0 alkulohko
Vihreä Tähti Salama 1 – 0 alkulohko
2010 (9 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Team 9    3. Harhasyöttö
Joukkueen Salama ottelut turnauksessa:
Salama Vihreä Tähti 2 – 2 alkulohko
Salama Team 9 0 – 8 alkulohko
Salama BH Boyz 6 – 2 alkulohko
2009 (16 osallistujaa)
1. Nuolialan Pallo     2. Team 9    3. Sähkökone
Joukkueen Salama ottelut turnauksessa:
Salama Piteles tätä 7 – 1 alkulohko
Salama Pudasjärven jedit 8 – 3 alkulohko
Salama Sähkökone 2 – 4 alkulohko
Salama Team 9 0 – 1 puolivälierä
2008 (15 osallistujaa)
1. Team 9     2. Mörkö    3. Liikennevalo
Joukkueen Salama ottelut turnauksessa:
Mörkö Salama 5 – 5 alkulohko
Salama Team 9 4 – 8 alkulohko
Salama Sähkökone 6 – 6 alkulohko
2007 (16 osallistujaa)
1. Bosnia     2. Mörkö    3. Harhasyöttö
Joukkueen Salama ottelut turnauksessa:
Salama Suurmestarit 0 – 3 alkulohko
Lissut Salama 1 – 1 alkulohko
Mörkö Salama 2 – 2 alkulohko
2006 (4 osallistujaa)
1. Liikennevalo     2. Team 9    3. Bosnia


Turnauksen tilastoja ei ole tallessa lukuun ottamatta 4 parasta joukkuetta.
2005 (13 osallistujaa)
1. Bosnia     2. Pojat    3. Kurikka


Salama ei osallistunut tähän turnaukseen.
2004 (12 osallistujaa)
1. VPK     2. Bosnia    3. Mörkö


Salama ei osallistunut tähän turnaukseen.
Ottelutilastot
Turnaukset6
Mestaruudet0
Hopeat0
Pronssit0
4. sijat0
Ottelut20
Voitot6
Tasapelit5
Häviöt9
Tehdyt maalit64
Päästetyt maalit67
Maaliero-3
Parhaat tulokset:
1.
Salama – FC Kutinsa kullakin
8 – 2
Alkulohko, 2012
2.
Salama – Piteles tätä
7 – 1
Alkulohko, 2009
3.
Salama – Pudasjärven jedit
8 – 3
Alkulohko, 2009
4.
Salama – Stoke
7 – 2
Alkulohko, 2012
5.
Salama – BH Boyz
6 – 2
Alkulohko, 2010
Huonoimmat tulokset:
1.
Salama – Team 9
0 – 8
Alkulohko, 2010
2.
Salama – Liikennevalo
2 – 7
Alkulohko, 2012
3.
Salama – Sähkökone
2 – 6
Alkulohko, 2011
4.
Salama – Team 9
4 – 8
Alkulohko, 2008
5.
Salama – Suurmestarit
0 – 3
Alkulohko, 2007
Eniten pelattu vs:
Sähkökone, Team 9
3 peliä
Turnaushistorian vastustajat   
i
Viemällä hiiren joukkueen nimen päälle näet kyseistä vastustajaa vastaan pelatut ottelut
(Salama on pelannut 14 joukkuetta vastaan)
Paina vastustajan nimeä nähdäksesi valitsemasi joukkueen ottelut sitä vastaan
BH Boyz
Salama – BH Boyz
(voitot: 1 – 0)
6 – 22010  alkulohko
FC Kutinsa kullakin
Salama – FC Kutinsa kullakin
(voitot: 1 – 0)
8 – 22012  alkulohko
FC Vähäjärvi
Salama – FC Vähäjärvi
(voitot: 1 – 0)
1 – 02011  alkulohko
Harhasyöttö
Salama – Harhasyöttö
(voitot: 0 – 1)
1 – 32012  alkulohko
Liikennevalo
Salama – Liikennevalo
(voitot: 0 – 1)
2 – 72012  alkulohko
Lissut
Salama – Lissut
(voitot: 0 – 0, tasapelit: 1)
1 – 12007  alkulohko
Mörkö
Salama – Mörkö
(voitot: 0 – 0, tasapelit: 2)
5 – 52008  alkulohko
2 – 22007  alkulohko
Piteles tätä
Salama – Piteles tätä
(voitot: 1 – 0)
7 – 12009  alkulohko
Pudasjärven jedit
Salama – Pudasjärven jedit
(voitot: 1 – 0)
8 – 32009  alkulohko
Stoke
Salama – Stoke
(voitot: 1 – 0)
7 – 22012  alkulohko
Suurmestarit
Salama – Suurmestarit
(voitot: 0 – 1)
0 – 32007  alkulohko
Sähkökone
Salama – Sähkökone
(voitot: 0 – 2, tasapelit: 1)
2 – 62011  alkulohko
2 – 42009  alkulohko
6 – 62008  alkulohko
Team 9
Salama – Team 9
(voitot: 0 – 3)
0 – 82010  alkulohko
0 – 12009  puolivälierä
4 – 82008  alkulohko
Vihreä Tähti
Salama – Vihreä Tähti
(voitot: 0 – 1, tasapelit: 1)
0 – 12011  alkulohko
2 – 22010  alkulohko
BH Boyz
FC Kutinsa kullakin
FC Vähäjärvi
Harhasyöttö
Liikennevalo
Lissut
Mörkö
Piteles tätä
Pudasjärven jedit
Stoke
Suurmestarit
Sähkökone
Team 9
Vihreä Tähti

Joukkueen turnaukset
(Salama on osallistunut 6 turnaukseen)
Näytä joukkueen omat pelit turnauksesta painamalla turnausvuotta
2012201120102009
20082007
Sivuston tekninen toteutus ja ulkoasu

© 2016 - 2020   Petri Kähkönen, FC Vähäjärvi
^
Tekninen toteutus ja ulkoasu
© 2016 - 2020
Petri Kähkönen